$10 és alacsonyabb nevezési díjú versenyek leosztásainak és problémáinak megbeszélése.
    Minden handnek külön topikot lehet nyitni, a feltett handeket Santos elemzi 1-2 napon belül. Kérjük, hogy a könnyebb kereshetőség kedvéért a topik címében tüntesd fel a leosztással kapcsolatos legfontosabb adatokat. A topik nevét lehetőleg a pontos limittel kezd!
    $2,25 sh, riveren flushveszélyes board vs drill
    Ongame, bwin, $2,25 sh, ITM-ben.
    9
    2011-02-08 18:42
    Köszönöm mindenkinek a hozzászólását. Az ellenfelemnél 79-cel flöss volt.
    8
    2011-01-06 09:51
    1. nem kell nagyobbat emelni, 1600-2000-ig jó a bet.
    2. kell a c-bet, ha nem javulsz add fel.
    3. riveren ennek az ellenfélnek dobnék, a ti lejátszásotok után.
    (ahogyan én játszottam volna, c-bet, turn bet után már nyilván nem lehet dobni és
    valószínűleg ki is esek, de így dobás)
    7
    2011-01-06 09:18
    Preflop pushon is elgondolkodtam volna, de ha nem azt választottam volna, akkor jó a miniraise. Ilyen flopon viszont kötelező a c-bet. Ha nem javulsz, turnon még mindig feladhatod, és utána marad még stacked amit pusholhatsz. Riveren raisenek szerintem nincs értelme, elég a call.
    6
    2011-01-06 07:41
    ezek után call mindenképp!

    flop cbet mindenképp, ha visszatolja,akkor fold.
    ha flop csak call,akkor turn push.
    ----------

    A tudatlanság áldás.

    5
    2011-01-06 07:37
    Sok szempontból célszerű ai menni pre itt, de ha már nem tetted, a pre2x jó. Flop nekem rendben van, turnön emelj vissza nagyobbat. River érdekes, de ha enemy ennyire passzív postflop, nálam inkább fold, szinte biztos, hogy hátul vagy.
    ----------

    "Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik."

    4
    2011-01-06 06:42
    Kezdjük ott, hogy 20 BB alatt ha már partiba keveredsz akkor készülj arra hogy mindent be fogsz tenni.
    Pre emelés mértéke alapértelmezésben nem rossz, de ez attól is függ, ha ellenfelünk olyan akkor nyugodtan emeljünk rá nagyobbat, jelen szutuban pussoljunk.
    Flop cbet szerintem is kihagyhatatlan, aztán turnön mehet befele minden.
    ----------

     

    3
    2011-01-06 03:54
    nekem is egyből ez jutott eszembe, ha a vakok szeretnek flopot nézni, de nem nagyon mennek 3bet allin (amit ugye callolnánk) olyan lapokkal sem, amikkel az lenne a helyes, illetve feszesen callolnak pushokat, akkor én nem kockáztatnám meg, hogy postflop sz@rban maradjak, és preflop betenném.

    Egyébként flopon sztem mehet a cbet, mert elég száraz board, nem lesz mindig Q vagy fd kint, pockettel meg csak-csak visszatolta volna. Cbet után ha turnön jön a K, akkor allin lehet menni.

    Ebben a konkrét handben én is calloznék, ha flöss akkor megyünk push/foldba:) gl!
    ----------

    https://twitter.com/gabbbbbesz 

    2
    2011-01-06 03:01
    Mivel az ellenfél szeret flopot nézni, én biztos contbeteltem volna a flopot (de még az is lehet hogy allin megyek a stackek aránya miatt), anak ellenére, hogy dobni sem szeret.
    Ha Cbetre kapsz egy cr-t akkor tudod mi a teendő...
    Ha csak callol akkor turnon a király érkeztével ráborítom az asztalt, és várom a hatást:)
    De ha már így alakult és a stack-ed 1/3ával beleragadtál a partyba, a helyedben callolnám, és onnantól azt csinálnám amit eddig is kellett volna: pus or fold.
    ----------

    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

    1
    2011-01-06 02:05
    A bwinen játszottam egy $2,25 sh versenyt. Már pénzben voltunk, de még messze a final tabletől, ami igazán jól fizetett volna.

    Érdekelne a véleményetek az egész leosztással kapcsolatban.
    1., Preflop nagyobbat emeljek?
    2., Flopon kell contbetelni? Ha igen, akkor ha megadja, és turnon nem javulok, akkor mi legyen?
    3., Riveren mi a teendő? Fold, call, raise all-in?

    Ellenfél statisztikái 66 hand alapján:
    VPIP: 38 VPIP, 17 PFR, 7,1 3-bet
    Fold to CB 0% (2), Donk Flop 0% (2)
    WTSD 26%
    Agression: 0,9 total, 0,8 flop, 1,0 turn, 1,0 river

    No Limit Holdem Tournament 6 Players
    Blinds 400/800 Ante 80

    UTG 9,790
    UTG+1 16,955
    CO 30,655
    BTN (Hero) 15,500
    SB 14,298
    BB 27,430

    Dealt to Hero J♣ K♦

    fold, fold, fold, BTN (Hero) raises to 1,600, fold, BB calls 800

    Flop (4,080)
    Q♠ 6♠ 4♣

    BB checks, BTN (Hero) checks

    Turn (4,080)
    Q♠ 6♠ 4♣ K♣

    BB bets 800, BTN (Hero) raises to 2,800, BB calls 2,000

    River (9,680)
    Q♠ 6♠ 4♣ K♣ K♠

    BB bets 5,200, BTN (Hero) ???