Ide élőholtak nem írhatnak.
    Élő 250/500 ellenfél OOP push
    Cím alatti hely :)
    39
    2009-09-17 07:47
    én tudok, a játék neve kamu. a lényege römikártyával sorba rakni a számsort és megmondani h az addot utcán hány lapot hazudunk le a kezünkből.
    38
    2009-09-16 20:06
    bocs, de egy partiról nehéz véleményt mondani, ha nem ismered a körülményeket, és ezek itt most, fogalmazzunk ugy, ellentmondásosak. Nem lehet beilleszteni a kapott információkat, emiatt olyan lett a kérdés, mintha ezt mondanám:
    Nyolcan ülünk az asztalnál, egy emelés, én visszaemelek, emelő megad. Flop As2s3s amire a pre emelő ollé. Mit tegyek 5s5x a kezemben, ha nem tudunk semmit a szintről, a társaságról, az emelőről, semmilyen egyéb információnk nincs, ez 8 tök ismeretlen ember ismeretlen téten zajló első partija, még azt se tudjkuk, élő vagy online ?
    tudsz rá korrekt választ?
    ----------

     "50%-om van ellened" - jah, igen. Vagy lemákolsz, vagy nem...

    37
    2009-09-16 20:00
    Gazza, ne haragudj, de szerintem se stimmel valami :) Ugy gondolom, vagy a játékosértékelés, vagy a játék értékelése nem kerek.
    (tényleg bántó szándék nélkül mondom: baráti körben teljesen komoly és ugyanakkor szórakoztató pókert tudunk előadni 10/20, 20/40, 20/50 szinvonalon is, olyankor is, amikor mondjuk a 7-8 ellenfelemből 6-7 az ophu meghatározó alakja... nem a téttől függ, hanem a résztvevőktől)
    Szóval ha az első postban megadottak mind stimmelnek, akkor az ellenfeled egyetlen lapot sem tudna mutatni, hiszen az overbet ollé TAG játékostól ilyen flop mellett csak akkor kerülhet szóba, ha a kezében 22,33 vagy AA van és fél a flush/sor kialakulásától. Ezek közül a 22 és 33 nem kerül játékba preflop ha TAG, az AA meg visszaemel preflop.Tehát vagy nem TAG az ellenfeled, vagy igen gyenge játék volt mindkettőtöktől.
    Szerintem.
    Persze ha nálatok a játék a szórakozásról szól a szó kicsapós értelmében, és ilyenkor a kinekafarkanagyobb játék megy (márpedig a leírás erre is enged utalni, 50k beülő, 10. parti de már minimum a második ollé van), akkor meg érthető topin hitetlenkedése, ilyen társaságokban ugyanis nem nagyon van olyan parti, amiben preflop csak ketten szólalnak meg
    ----------

     "50%-om van ellened" - jah, igen. Vagy lemákolsz, vagy nem...

    36
    2009-09-16 19:47
    Az ellenfeled a lehető legrosszabbul játszotta meg a handet. Maradt fold eq-ja egy 5bet allinre, amire valószínű el is dobat egy ötös párt preflop. Ehelyett becallolt, és gyakorlatilag nem volt olyan flop, ami kedvezett neki. A top pár mineingra is rossz az odds, főleg ha ki sem fizeti egy KK mondjuk.
    Ha már így tett, nyilván az a cél, hogy top párral betegye a pénzét, viszont minden olyan lap megad, ami jobb nála vagy flip, és minden dob, ami rosszabb.
    Gondolom egy KK-TT szerű flushhúzós lapot akart talán kifizettetni, ezek ellen van value talán, de dobatni nem tud nála jobb lapot, ez vicc.
    35
    2009-09-16 19:40
    Na, EZÉRT romlott le az OPHU színvonala, mert egy handelemzős topikban azon megy a flame, hogy ki, hol hazudott a hand leírásban, meg, hogy egy baráti társaság milyen alapon játszik. Nevetséges.

    Nálam egyébként fold.
    ----------

    Erős pár a mi istenünk

    34
    2009-09-16 19:22
    topin, ezt ironikusan mondtam... csak valszeg nem szivargott at az eteren.

    Ha nem tudni, h vki vbetel, vagy bloffbol csinalja amit tesz illetve ezt o maga sem tudja, na az a poker legalja szerintem...
    33
    2009-09-16 17:31
    4400+250+500 ennyi pénzért a nem level1es, okos játékos a top pár gutshot draw+ straight flish drawját blöffbe forditja, világméretű FE-vel?? kiváncsi lennék mit elemezgettek ti?
    32
    2009-09-16 17:29
    szépen játszott??

    A4o-val oop megadott egy 3 betet, majd többszörös overbet allin kiemelni minden értelmes lapot ami még fizetne valamit, de örömmel áttolva a pénzt minden lapnak ami agyonverte. A másik meg mit callolt azt nem tudni, Nem is értem mit kell erről beszélni. 10-20-on nem látni ilyen buta játékot nem állitólagos medium limiten. És akkor még meg is kell kérdezni, hogy jó volt vagy nem, és van akinek tetszik bármelyik line is.

    meg van aki még beleéli magát ebbe a hülyeségbe.
    31
    2009-09-16 17:27
    Most, hogy több poston keresztül lehazugoztál, mindenképp szívesen látnálak a társaságunkban.
    Sőt, remélem a majdani esküvőmön sem utasítod vissza a tanú megtisztelő szerepét.
    ----------

    This is Kiss my Ass time!

    30
    2009-09-16 17:24
    blöff, dobatni akart.

    Dobni is kellett volna, utólag én is tudom. 55-45 volt neki..
    ----------

    This is Kiss my Ass time!

    29
    2009-09-16 17:18
    Persze, van olyan, h nem illik ra semmire a "line", es az sokszor vmi elcseszett luke bloff... De ez az, h itt meg az ellen is kb coinflip vagy... De neha meg durvan dominalt, 1-2 outtal...
    A srac szepoen jatszott, igaz azt sem tudom, h ezt bloffnek szanta, vagy vbet :)
    28
    2009-09-16 17:15
    Utána heves vita alalkult ki, mivel a többség szerint megafishcall volt.

    Igazából arra lettem volna kiváncsi általatok, h tényleg annyira az volt e...
    ----------

    This is Kiss my Ass time!

    27
    2009-09-16 17:13
    Vissza akkor a handre.

    Több percnyi vacillálás után adtam meg, "valószínűleg kifizetlek, de érthetetlen az egész, ugyhogy call" mondattal.

    mutatás: Ax4s

    turn 9s, river blank.
    ----------

    This is Kiss my Ass time!

    26
    2009-09-16 17:11
    Nem ertem. Azota sem! Es akkor mi van?!

    Mit szamit?! Es ha csak elkepzelt dologrol, esetleg szimulaciorol van szo?! Akkor is adott egy leosztas, ki mit tenne... Ez volt eredetileg a kerdes... Te mit tennel?! En igen konnyen el tudnam dobni...
    25
    2009-09-16 17:08
    de van, akkor az üditőt állom meg a kaját;-)
    24
    2009-09-16 17:06
    "havonta egyszer játszunk 250/500 cg-t, a heti játék pedig 10k fo tour. "

    Néha a writeonly mellé kapcsold be a read-et is.

    Fokozom még egy kicsit a helyzetet, just4u: a társaság alkohol és dohányzásmentes. Gondolom számodra ez is egy dolgot jelent: fake.
    Hisz nincs olyan társaság az országban, ahol a tagok nem isznak és nem dohányoznak..
    ----------

    This is Kiss my Ass time!

    23
    2009-09-16 16:49
    most akkor nem a póker szeretete a lényeg hanem h 250/500 legyen? a végén 2500/5000 lesz és egy évbe egyszer ültök le. ki hallott már ilyet.
    22
    2009-09-16 16:48
    most ha csak én látom a kavart a dolgokban akkor feladom:) szép tét emelkedés LOL hetente egyszer 50/100 nem ugyanaz mint havonta egyszer 250/500. De ha megengedhetitek h partinként 50et bukjatok ilyen loose játékkal akkor szivesen beülök oda, a piát én viszem:)

    21
    2009-09-16 16:39
    összeszokott baráti kör, 8-12 fő, nincs nagy hal, ellenben mindenki kacsul néha és évtizedes barátságok vannak, tehát nehéz "nem a barátomra wp-zni".

    Eleinte volt 10/20, 25/50 és 50/100 is, de az első két limit még viccnek is rossz volt, az utóbbira pedig azt mondták egyesek, h már sok, mások pedig h lehetne még több. Ezért a hetente megrendezendő 50/100 helyett, havonta egyszer játszunk 250/500 cg-t, a heti játék pedig 10k fo tour.


    Nem játszom NL1000en, nem is állítottam ilyet, se azt, h _én a vérprofi_ . Ezzel csak te cimkézel, gondolom h ezzel nyomatékosítsd tévedhetetlen, isteni mivoltodat.
    ----------

    This is Kiss my Ass time!

    20
    2009-09-16 16:36
    minden embernek vannak előzményei egy fóromun, ha valaki freeroller akkor ne akarjon sunday million partit mesélni a sajátjaként, ennyi. Az meg h az ophun mki bevesz minden maszlagot és még megoldást is irtok egy képtelenségre az cap, nem lehet felé licitálni ;-)