Minden, aminek nincs köze a pókerhez.
    FOCI VB 2006
    Valaki biztos nyitott volna ilyen topicot, legfeljebb késobb :)
    448
    2008-01-03 07:12
    Robinho(82), miután hosszabításban legyűrte a megakadt pikk 7est..
    447
    2007-12-04 23:52
    Olyan rég vót, tán igaz se vót!
    446
    2007-12-03 02:13
    csak egy pár millió olasz, meg Zidane :D bár ő nem látta a végét
    445
    2007-12-01 23:10
    Ki emlékszik már arra? :DDD
    444
    2007-12-01 18:28
    Tényleg, ki nyert?
    443
    2006-07-25 22:25
    Finito!
    442
    2006-07-10 21:53
    Először nem értettem, hogy mit vándorol ez a sok Materazzi, aztán amikor klikkeltem egyet, lefordultam a székről.
    Nem is tudom mi történt volna, ha elnyomok előtte egy spanglit.
    441
    2006-07-10 21:48
    LoL már küldöm is tovább a haveroknak. :D
    440
    2006-07-10 21:42
    Oops, már látom, hogy berakták.
    439
    2006-07-10 21:42
    Egy kis kikapcsolódás annak, akinek nincs kedve pókerezni.

    http://tonaz.altervista.org/zidane.html
    438
    2006-07-10 16:47
    Heder Barnanak majdnem minden napra volt valami kis szines poenja a holgyek reszere. pl. "Es Holgyeim, kitartas! Ne feledjek, a faltolas nem azt jelenti, hogy athelyeznek egy terelvalaszto elemet!"
    437
    2006-07-10 16:14
    ez qrva jo
    436
    2006-07-10 16:06
    Magyar sportriporterek és szakkomentátorok 2006:

    Hölgyeim! A kapáslövés nem azért kapáslövés, mert a focista kezében kapa van...� Héder Barna viccesnek vélt megjegyzése az Angola - Portugália meccs félidejében.

    "26 ember ért a labdához, mire gól lett..." Héder Barna az argentinok egyik góljáról (sok-sok és még több ember a pályán...)

    "Megtolta, de eltolta, azzal hogy kitolta!"
    Hajdú B. István (Anglia-Ecuador)

    Léderer Ákos: "Na én összeszámolom a sárgákat."
    Kovács "Kokó" István: "Neked jó sokáig fog tartani!"

    "A holland szurkolók értetlenül állnak maguk elõtt..."
    (Léderer Ákos)

    Egy meccs 87. percében:
    "2 perccel..., vagyis 4-el a vége elõtt..."
    Verebes József

    "... Sergio Ramos, a fia lehetne (Boumnijelnek), de nem hasonlít rá. Valószínüleg nem is a fia." ( Spanyolország - Tunézia ) Hajdú B. István

    Dr. Világi Péter és Verebes József az egyik meccsen:
    Világi Péter: "- Ez nem volt les."
    Verebes József: "- Óriási les volt"
    Jön a visszajátszás, Világi Péter:"- Ez nem volt les"
    Verebes József: "- Ezt nagyon nehéz olyan gyorsan megítélni..."

    "Rooney kevergeti, kavargatja, mint háziasszony a rántást!" Hajdú B. István, Anglia-Ecuador

    Verebes József az Argentína - Mexikó 13. percében: "Én csak azt tudom mondani, hogy elképzelhetõ még a hosszabítás is..."

    Dr. Világi Péter: �Van egy nagy kérdés: Meg tudják-e õrizni az egy-nullát?"
    Verebes József: �Van egy másik nagy kérdés is: Ki tudnak-e egyenlíteni?"

    "Azért az nem semmi, hogy a svájciak egyetlen tizenegyest rúgtak be." Kovács �Kokó" István (Ukrajna - Svájc tizenegyes párbaj után, 3-0)

    Portugál - Angol meccs, Hajdú B. István: "A dél-koreai kollega elaludt mellettem. Beszélgessünk kicsit halkabban..."

    Léderer Ákos, francia-brazil meccsen, 1-0-ás francia vezetésnél: �A brazilokon már csak a gól segíthet!"

    "Victoria Backham is hazaugrott Londonba levágatni a haját 1500 Fontért, ez ugye 600.000Ft + a repülõjegy... Kár, hogy nem mutatják, milyen szép lett..." Hajdú B. István (Anglia-Portugália)

    "Valóban: Szemöldökpöckölés stoplival címû rövidfilmet látjuk." Hajdú B. István (Anglia-Portugália)

    "Az olaszokban nincs benne a gól."
    Urbán Flórián, a Németország - Olaszország meccsen. ("Csak" kétszer tévedett...)

    "A kilencvennyolcas döntõ után Mitterrand elnök csókolta meg Barthez fejét a francia öltözõben, és most, a döntõ után is lehet, hogy Mitterrand elnök csókolja meg."
    Kovács Kálmán,
    Franciaország - Portugália meccs
    (Csodák márpedig vannak, fõleg annak fényében, hogy 1996.01.08-án meghalt François Mitterand...) ///Legközelebb ki csókol fejet, maga Napóleon?///
    435
    2006-07-10 14:26
    434
    2006-07-10 12:20
    Zidane jól focizott a pályafutása alatt. De az utolsó 2 évben alig csinált valamit. Vele vagy nélküle, a Real Madrid szar volt. Most pedig elégtételt érzek minden fronton. Nem fogadom el, hogy ha így tud játszani egy vb-n, akkor a klubcsapatában szart sem csinál, max 10 meccsenként valamit.
    Mondhat bárki bármit, a sors végre igazságos volt és nem engedte, hogy ez a francia csapat az összemázlizott 98-as VB és 2000es EB után még egyszer nyerjen. Az utolsó két rúgott góljukról (mindkettő egy elég erős kamu 11-es), pedig levonhantó a nemzetközi fociélet igazi gyökér franciaimádata.
    433
    2006-07-10 10:36
    Tény, hogy jó játékos volt, de példaképnek kikiálltani felelőtlenség.
    "miért nem vert be egyet a pofájába nyíltan." mert neki a fejelés a védjegye :-) Az lett volna még szép, ha Materazzi elkapja a fejét, és azzal a lendülettel álbatérdeli, és tizenegyesek helyett pankrációval döntik el a meccset. :-)
    Amugy valóban a FIFA-nak valamit kezdeni kéne ezzel a honosítás dologgal, mert undorító egy dolog. De nemcsak fociban hanem pl kézilabdában is. Az a Carlos Perez is miarákér kellett ide? De ezmá off...
    432
    2006-07-10 10:18
    azért attól még jól focizott zidane(a pályafutása alatt). én azt nem értem miért ezt csinálta. miért nem vert be egyet a pofájába nyíltan. az esetleg még fájt is volna, ezt a fejelést meg sem érezte. eltiltani vagy ilyesmi már ugysem tudják.
    amúgy én örültem az olasz sikernek mert franciáknak drukkolni magyarként azért mégiscsak abszurdum:)) különben is milyen francia válogatott???? méghogy nincs afrikai csapat a döntőben:))
    431
    2006-07-10 09:52
    Én csak azért örülök az olaszok győzelmének, mert ebből a garnitúrából sok játékos megérdemelte a vb győzelmet, és sokuknak az utolsó vébéje volt. Gondolok itt Del Pierora, Gattusora, Tottira, Buffonra..stb. Az igaz, hogy nem a legszebb játékot játszották, de Lippitől nem várhattunk mást. Nameg ugye a foci nem pontozásos sport. Mire mentek a spanyolok és a brazilok a szép játékkal? :-)
    Zidane-t pedig eddig is utáltam, most viszont végleg leszerepelt előttem. És még Rooneyt cseszegetik, hogy milyen agresszív. Ő még soha nem ütött meg senkit, a kopasznak meg ez már a sokadik esete. Méghogy az utóbbi idők legjobb játékosa. Lótúrót.
    430
    2006-07-10 00:05
    :-)

    Az ötlet nem rossz. Ez tényleg egy nagyon egyszerűen megvalósítható csalás lenne, mert a játékostársakat egyáltalán nem kell beavatni. Odamegyek valakihez, jól felrúgom vagy lefejelem. Garantált a piroslap. Lehet a kasszához fáradni. :-)

    429
    2006-07-09 23:55
    grat, csak tudnám mért voltam olyan biztos egy hónapja abban, hogy nem az olaszok nyernek?