NL/PL $200 és magasabb szintű texas holdem leosztások és problémák megbeszélése. Kérjük, hogy a könnyebb kereshetőség kedvéért a topik címében tüntesd fel a leosztással kapcsolatos legfontosabb adatokat. A topik nevét lehetőleg a pontos limittel kezd!
    NL 200 Live KK problem
    Call or fold??
    8
    2008-07-28 13:47
    Na szóval a sztori vége. Kicsit több elemzésre számítottam, hogy mit miért, de lehet hogy ennyire egyszerű volt. Lehet hogy kicsit elszámolta a témát és rosszul emlékeztem, mert azt hiszem a végére 150 dollár maradt még előttem, de ez ebből a szempontból indifferens.
    Szóval megadtam az allinjét, hiszen úgy voltam vele, hogy a flop előtti játékát tekintve meg a korábbiakat igazából AA treffel ami nagyon para lenne, a többi lehetséges kombináció ellen van azért outom elég, a kész flushre, meg ő nem tolná be egyből, meg igazából Asz magas flush tesz szinte halottá.
    Szóval call és mutatott egy JJ-t. Hát mondom fasza 2 kibaszott out ver agyon, de nagyon nem volt para, mert valami ilyesmire számítottam.
    Turn viszont: 8d

    Itt mondom fasza 2 out baszod, de a korábbi napok formáját nézve sok jót nem vártam.

    river: 3c

    Igazából megleptetek hogy mindenki easy-ben adta volna úgymond, azt hittem azért neccesebb a szitu, bár lehet hogy a korábbi 2 nap bad beat témája bizonytalnított el. Nagy csodákat láttam sajna.
    Várom azért még az építő hsz-eket.

    Ja és valóban fostak tőlem, mert nem a balomról, mentek jobbra, hanem jobbról balomra. Kicsit fáradt voltam az utazás után:)

    7
    2008-07-26 16:17
    Szivas ez, nem is kicsit, de flushre is boven megvan most mar az odds, tegyuk be aztan kesz. Egy 100assal tobb penzed lenne azt mondanam fold, de igy sztem overpair+flushdraw mar nem dobhato. Worst case scenario: AcAx, nah ilyen visszhall, bizunk a 2 outban, vagy a runner straightflushben :D. Best case scenario: mondjuk egy QsQd, eloben lattam mar ennel sokkal cifrabb dolgokat is, szoval nem erdemes sokat gondolkodni, max reload, eloben ugyis annyira gyenge a mezony alt., h siman megeri reloadolni, en nem sokszor mentem haza minuszban egyik nap sem elo cg-rol. Call, imadkozas, mutat egy QQ-t aztan rakeles utan begyujtjuk a zsetonat, legalabbis remelhetoleg. Mas: miert nem volt reraise KK-val? Oke lehet trapelni, de kerdeses, h erdemes-e. Egy atlagos live asztal szintje alapjan nem hiszem.
    6
    2008-07-26 13:15
    "már hárman átültek a jobbomra eddig a bal oldalról"

    Akkor télleg nagyon foshatnak :D
    5
    2008-07-26 11:43
    Én egy borzasztó rossz cg játékos vagyok és én ezt megadnám. Úgyhogy valószínűleg verve vagy. Kérdés, hogy egy ilyen lapot ebben a szituban el lehet-e dobni egyáltalán? Vagy esetleg egy drawra tolta be Ő is a pénzét? Mivel emelt flop előtt, talán lehet szűkíteni a lehetőségeket. A legvalószínűbb talán egy AA, AK, KK, QQ, JJ, esetleg még AQ, AJ. Ebből az AA, JJ, egyszinű AK, AQ ver jelenleg. Mi lett a vége?
    4
    2008-07-26 10:48
    Ha hirtelen jól számolom, 129 dodód maradt, és igen fejlődőképes a lapod:). Nem dobhatod el, persze valszeg jobban áll,mint te.
    ----------

    "Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik."

    3
    2008-07-25 18:42
    Hát a Doktor hozzászólás után jobbat nem tudnék mondani de ezt én is megadnám
    2
    2008-07-25 18:30
    Call és ima.
    1
    2008-07-25 18:26
    Ellenfél egy középkorú amerikai pali, iszonyatos overbetekkel viszont hatalmas lapömléssel az elmúlt 30 percben. Overparokat passzívan játszotta eddig, viszont minden párt végig visz riverig, seteket overbeteli.Nekem elég jó agresszív imagem van, jó mutatásokat csináltam eddig, tartanak tőlem az asztalnál, már hárman átültek a jobbomra eddig a bal oldalról.Jól is megy a játék bár az előző handben buktam egy flopolt setet egy runner flush ellen.

    Hold'em No Limit (1/$2)
    Table 'Leo III' 10-max Seat #1 is the button
    Seat 1: Én small blind 1 (300 in chips)
    Seat 2: big blind 2
    Seat 3: straddle 4
    Seat 4:
    Seat 6:
    Seat 7:
    seat 8: (kb 600 in chips)
    Seat 9 :
    seat 10:
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to isti[Kc, Ks]
    Seat 4, 5, 6,7 calls 4
    Seat8 raises to 24
    Seat 9 fold
    Seat 10 fold
    Isti: calls $24
    Többiek fold
    *** FLOP *** [♣8♣T♣J]
    én check
    Seat 8: bets $35
    Én: raises $100 to $135
    Seat8: goes allin
    Én: ????


    Ki mit tenne?