NL/PL $50 - $100 szintű texas holdem leosztások és problémák megbeszélése. Kérjük, hogy a könnyebb kereshetőség kedvéért a topik címében tüntesd fel a leosztással kapcsolatos legfontosabb adatokat. A topik nevét lehetőleg a pontos limittel kezd!
    NL100 SH facing river raise
    9
    2010-05-25 13:20
    jó az a dobás, akkor tuti nyerünk:)
    8
    2010-05-25 13:11
    Hero ugy erezte, hogy egy alma es egy banan keves lesz a QQ ellen, es igy dobott...
    7
    2010-05-25 12:52
    mi lett a vége?
    6
    2010-05-20 18:34
    Úgy tűnik, de addig jó.
    ----------

    Mi az, hogy káttű?

    5
    2010-05-20 18:30
    VAn aki ezt nem vágja? :)
    4
    2010-05-20 13:57
    nem tudom, hármasban induló partiknál, főleg már turn-nél mennyire szokás védeni két párt, setet, illetve arról azért van elképzelésem, hogy ezek eléggé erős lapoknak számítanak.
    emiatt elég nehéz range-et állítani. Mindenesetre a pre visszaemelés hiányában a JJ+ elsőre kiesik. Maradnak az ászos, kétfigurás, kisebb páros és kapcsolódó kezek. A flop cselekedet még nem segit semmit, 6 dolcsis kasszára 4,50-es cbetet mindezzel megadhat. A turn megadás már jobban szűr. Itt mindenképp az alábbiakat tehetem a kezébe első blikkre: erős húzás akár sorra, akár színre, akár mindkettőre, set (44 vagy 55) illetve páros húzók. A fenti kérdés miatt nem tudok tovább szűkíteni :) Épp ezért a river visszatolás sajnos az én megítélésem szerint bármi lehet, nuts pl ATs-sel, alsó sor, set, két pár felül, két pár alul, de akár valami sokkal gyengébb busted is, akár pl egy A3s....
    A leggyengébb, amivel meg lehet adni, nyilván az ászmagas, de ehhez nagyon jó read kell :) Ha a fenti igaz (vagyis hogy ilyen helyzetben a két pár már nagyon erős), akkor a QJ call a leggyengébb, aminek automatikusnak kell lennie, ha nem igaz, akkor viszont nincs set nála, tehát királyos kétpár a minimum megadó (KQ) nálam, a KJ-t valószínű el tudnám dobni, nem kockáztatnám meg, hogy vagy felezünk, vagy verve vagyok.
    ----------

     "50%-om van ellened" - jah, igen. Vagy lemákolsz, vagy nem...

    3
    2010-05-20 12:00
    Leggyengebb, amivel sztem ezt megcsinalna, az a KJ.
    Ezzel vegulis jatszhatott vna teljesen igy.
    De erre megis a legkevesebbnek latom az eselyt.
    En vagy 55-ot , A10et, 910-et, KQ-t, KJ-t, vagy airt (amire szvsz keves az esely) adnek a kezebe.
    A10-zel mondjuk nem biztos, h adta vna vegig.

    En ezt set alatt nem adnam meg, ritka esetben talan KQ-val.


    2
    2010-05-20 11:00
    Szvsz slowplayelt de keményen vmi 5-ös settet vagy 9,10-re esett a sora.
    A két párokat úgy gondolom védte volna, főleg turn-ön,hacsaknem a K-al lett két párja.
    szerintem itt szorongatnod kell 1 settet hogy legyen esélyed megnyerni a potot.
    1
    2010-05-20 09:56
    Sziasztok!

    Van ez a hand:

    Stacks:
    BTN $58.15
    Hero $126.60
    BB $114

    Pre-Flop: ($1.50, 3 players) Hero is SB (Alma, Banan)
    BTN folds, Hero raises to $3, BB calls $2

    Flop: ($6, 2 players)
    Hero bets $4.50, BB calls $4.50

    Turn: ($15, 2 players)
    Hero bets $11, BB calls $11

    River: ($37, 2 players)
    Hero bets $26, BB raises to 108,1 ALL-IN, Hero?

    Readek:
    - BB standard regular 22%-os river AF% -el.

    Kerdesek:
    - Milyen range-t adunk BB kezebe
    - Mi a ket leggyengebb lap, amivel itt meg lehet ezt adni?

    requiem