NL/PL $200 és magasabb szintű texas holdem leosztások és problémák megbeszélése. Kérjük, hogy a könnyebb kereshetőség kedvéért a topik címében tüntesd fel a leosztással kapcsolatos legfontosabb adatokat. A topik nevét lehetőleg a pontos limittel kezd!
    NL1000 baromi deep problémás AA
    11
    2008-04-03 23:30
    attól függ mennyire light 3betelsz
    ha nagyon, akkor valszeg nem igazán bízik benned, és pl. JJ-t, de akár kisebb pocketet is játszhat így, főleg mivel nem teszi committedé magát
    persze set lehetősége megvan, és nem igazán akarunk full stacket kockáztatni, ezér szinte minden esetben csak call-olnám ezt, de ha jön a turn bet, akkor már nem igen lehet pot controllról beszélni.
    tervem az lenne hogy:
    -ha viszonylag egyenesen játszik postflop, akkor turnön egy blocking bettel próbálkoznék, és ha arra ráemel, akkor nagyon-nagyon fájó szívvel elengedném (ja, papíron, tilten meg rátosznám mindet...)
    -ha sokat 3bet lightolok, cbetelek, és tudom hogy ő ezér nem bízik bennem, akkor viszont turn bet méretétől függően call vagy raise, és valszeg ha muszáj, akkor tönkremennék.
    10
    2008-04-03 05:25
    bárhol emelsz, egy jó játékos a gyengébbet dobja, talán a KK maradna csak, ezért én átmennék c/c üzemmódba, ha turnt visszacheckeli, akkor meg river vb.
    a setet úgyis ki kell fizetni, így viszont ő is fizet ha továbbvisz egy blöfföt vagy kisebb pár van nála.
    mondjuk nem vagyok meggyőzödve hogy ez a legjobb megoldás, valami profi deepstackes beírhatná mit kéne itt tenni, engem is érdekelne.
    9
    2008-04-03 03:45
    igaz ezen a teten csak neha jatszom ott is csak SS-kent,de szerintem o teged AK-ra rak es el akarja dobatni Veled,mert szerintem neki JJ-je van...es fel attol hogy leesik az A vagy a K turnre vagy a riverre..
    ha nagy hujeseget irtam akkor javitsatok kilegyszi..
    8
    2008-04-03 03:00
    A statok miatt erre kicsi az esely...
    Valszeg AA van nala, mostmar minden mast kizarok. Menj allin, ekkora stackeknel nagy a Fe hatha el tudja engedni, s akkor nem kell feleznetek. Ha megadja, az sem baj, a rake-levonas mar ugysem lesz nagyobb.
    7
    2008-04-03 02:27
    Hinnye. Most latom csak...Pre 2bb-t emelt... Ez akar meg Td8d is lehet.... s erre mega flop jateka is raillik... Allin, makold le :)
    6
    2008-04-03 02:24
    Jo persze, de azokkal is ugyanaz a helyzet, h nem valoszinu, h visszaszolna mar itt. Bar lehet, azert teszi, mert tudja, h ugyis azt hiszed, h settel nem emelne vissza flopon :)

    Cb-jeidre mennyire tamadott vissza?
    5
    2008-04-03 02:20
    Kicsit túl sokat Cbetelek, ezt szerintem ő is tudja, AKt simán meghívom ezen a flopon így.
    Nem csak a 1010 ver, 88cal vagy 22vel is simán callolhat preflop ilyen deepen. KK, QQ nem próbál csapdázni 330 BB stackkel, legalábbis én nem tenném
    4
    2008-04-03 02:14
    Szerintem is visszaemelt volna KK, QQval, ilyen deepen jobb már preflop kideríteni, hogy nincs-e kinn az AA az ellenfélnél. Draw nincs nagyon a boardon, setbe meg miért hívna itt bele, vagy az én fejemmel próbál gondolkodni és épp így a legkevésbé feltűnő a set?
    3
    2008-04-03 02:13
    Jelen pillanatban kb csak a TT ver. Leri, h nagy par van nalad. Settel miert emelne ilyen szaraz flopon vissza? Mikor egyertelmu, h turnon is kapna a betpotot a nagyparodtol. Szerintem inkabb vedi a lapjat(KK a legvaloszinubb- bar ilyen deepen pre a sima callja furcsa lenne...). Vagy Ak-ra tesz, es el akarja lopni a potot.
    Fontos lenne tudni, h Rolad milyen kep van? Milyen gyakran jon a Cb, s milyen konnyen dobalsz?
    Egy szo mint szaz, igazabol egy lap ver, arra meg nem illik ra ez a marha nagy raise ilyen szaraz flopon, mikor tudjuk h nalad nagy par van. KK--ra teszem, call. Turn chek-raise kemenyen!
    2
    2008-04-03 02:01
    Én ide nagyon kevés vagyok, de KK, QQ-val preflop visszaemelt volna, nem? Egy TT, 88 viszont callozhatta az emelésed, és flopolt egy setet. Vagy AK-ra tesz, és közepes PP-vel visszaemel a cbetedre. Ha nagy baromságot mondtam, akkor elnézést, de kíváncsian várom a nl1000-res playerek hozzászólásait. Rengetegszer vagyok én is ilyen helyzetben AA-val, és nagyon érdekelne a tapasztalatabb játékosok véleménye. Legtöbbször ilyenkor nem tudtam elengedni az AA-t, és jól kifizettem a setet...
    1
    2008-04-03 01:31
    Ellenfél 18.5/14.1/3.4es regular

    PokerStars Game #16442514016: Hold'em No Limit ($5/$10) - 2008/04/02 - 19:18:53 (ET)
    Table 'Leo III' 6-max Seat #1 is the button
    Seat 1: Boykee ($1043 in chips)
    Seat 2: samodai ($3339 in chips)
    Seat 3: Huge Gloves ($295 in chips)
    Seat 4: ALLIN9865 ($3519.75 in chips)
    Seat 6: muddaa88 ($1337 in chips)
    samodai: posts small blind $5
    Huge Gloves: posts big blind $10
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to samodai [♥A♦A]
    ALLIN9865: raises $20 to $30
    muddaa88: folds
    Boykee: calls $30
    samodai: raises $110 to $140
    Huge Gloves: folds
    ALLIN9865: calls $110
    Boykee: folds
    *** FLOP *** [♦2♣T♥8]
    samodai: bets $220
    ALLIN9865: raises $435 to $655
    samodai:??

    Ki mit tenne?