Ide élőholtak nem írhatnak.
    Utazás a 2011-es WSOP-ra
    17
    2011-04-12 18:20
    Európai játékosként, a 13k-s WSOP csomag csak a repülőjegyre és a szállásra elég a nevezési díjon felül persze. Ha nincs pénzed arra, hogy a kint tartózkodásod fedezd, akkor ne is nagyon szatozz rá.

    Ha nem a Rioba kapod a szállást, akkor simán elmegy napi 50-100 dollár, és akkor még nem költöttél semmi extrára...
    ----------

    "In the long run, we are all dead."

    16
    2011-04-12 18:17
    Szerintem a vegasi meleg sokkal elviselhetőbb, mint a pesti július végén, augusztus elején. Ott legalább nem dől az emberről a víz, ha megtesz két lépést...

    Ami idegesítőbb viszont, hogy tényleg minden helyet széthűtenek, ha a WSOP-n rossz az ültetésed, akkor pulóverben is simán fázol, így eggyel több ruhadarabot cipelhetsz magaddal...
    ----------

    "In the long run, we are all dead."

    15
    2011-04-12 16:31
    egyébként nálunk lehet felszabadul egy szoba addigra, ha gondolod oda is csatlakozhatsz.
    14
    2011-04-12 16:28
    Hmm, valahogy nem láttam meg a négy szót ebben a szóösszetételben. Így már világos!
    13
    2011-04-12 16:22
    A video indításához kattints a képre.

    12
    2011-04-12 16:14
    Gondolom a bármit és bármennyit kajálhatsz...
    ----------

     

    11
    2011-04-12 16:08
    allucaneat: ez mit jelent?
    10
    2011-04-12 16:07
    Igazából már tolom a szatelliteket. Ideális esetben a szállásom így biztosítva lesz, és kapok költőpénzt is. Bár nem tudom, azok alapján, amiket eddig írtatok, nem tudom, hogy a bwin például miből gondolja, hogy egy fő kijönne 1100 dollárból. Ha jól látom, ennyit adnak a repülőjegyre és költőpénzre a szálláson felül. Hát nem valami sok.
    9
    2011-04-12 15:21
    júliusban voltam, tudni kell, hogy a klíma tényleg "nem fehérembernek való", ahogy mondani szokás
    8
    2011-04-12 13:51
    nincs különösebb értelme közértbe járni, filérekbe kerülnek az allucaneat éttermek...
    7
    2011-04-12 12:33
    minden olcsóbb mint itthon.
    6
    2011-04-12 12:11
    Én is szívesen mennék és pont szerettem volna nyitni egy ilyen topicot, mert nem nagyon vagyok képben mi mennyibe kerül "egyénileg", azaz nem házat bérelve stb.

    Gondolom ott is vannak élelmiszerboltok, a kaja árakra is kíváncsi lennék (nem étterem, vagy kajálda). :)
    5
    2011-04-11 23:29
    Tuscany tökéletes lesz a célra nektek. 20-30$kb/nap extrákkal (medence, fitness stb)

    Repjegy most 750$ a legolcsóbb. Ez cs feljebb megy.

    Kint meg olcsó az élet, ha szolgáltatásokra nem költesz. Megállni ezt nehéz:)
    4
    2011-04-11 22:13
    szállásnak vmi apartman hotelt javasolnék(budget suites szuper), klasszisokal olcsóbb a nagy szállodáknál, az ottlét költsége pedig alulmúlja az itthoniét, ha nem tűzdeled tele extrákkal...
    3
    2011-04-11 20:30
    1. Ismertebb légitársaságok oldalán tudsz tájékozódni, de kb. 200 eFt/fő/jegy költséggel érdemes számolni.

    2. Nem vagy valami konkrét, így elég nehéz segíteni... A www.lasvegas.com-on tudsz hoteleket nézni a megfelelő időszakra, két főre és ilyen rövid időre nem éri meg másban gondolkodni sztem. Kb. 60-70 dollár/szoba/éjtől (Stripen vagy környékén) a csillagos égig vannak szálláslehetőségek. Azt kalkuláld bele, hogy reggeli nincs benne a szobaárakban és az apróbetűs részeket is olvasd el, pl: resort fee stb. Étkezés is egyéntől függ, napi 30-50 dollárért/fő már egész változatosan lehet enni. Mondjuk fejenként számolj napi 100 dollárt szállásra és étkezésre, ez bőven elegendő. Közlekedés: taxi vagy autóbérlés, napközben meg lehet pusztulni a hőségtől nyáron, kizárólag extra rövid távokat lehet bevállalni gyalog és akkor is kell ásványvíz a kézbe. Emellett persze lehet menni rengeteg helyre, partyzni, showműsorokra, shoppingolni, jó éttermekbe, night clubba és akkor még a szerencsejátékra (és hölgytársaságra :D) nem is költöttél semmit sem.

    3. Vegas hatalmas élmény, de okosan kell gazdálkodni, hogy ne fogyjon el a pénz az első este. :D

    Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.
    2
    2011-04-11 20:01
    Légy optimista:
    Megnyeritek a side-on a main beülőjét és tovább maradtok :)
    GL!
    ----------

    A tudatlanság áldás.

    1
    2011-04-11 19:44
    Azért nyitottam ezt a topikot, mert körülnéztem az Interneten, de túl sok használható, kézzel fogható infromációt nem találtam. Örülnék, akik az elmúlt években voltak Las Vegasban, megosztanák a tapasztalataikat. Elsősorban az érdekelne, hogy mennyibe kerülne egy hét ott tartózkodás. A július 1-8 közötti side eventre tervezek menni. Két fővel számolnék.

    1., Mennyibe kerül két főre a retour repülőjegy? (Esetleg csoportos kedvezményről tud valaki valamit?)
    2., Mennyiből lehet kijönni ott egy hét alatt? Nem tervezek különösebben nagy lábon élni.
    3., Általános tapasztalatok jöhetnek minden mennyiségben.