Ide élőholtak nem írhatnak.
    WSOP 56. 1500 NLH nevezés + szállás eladó
    Sziasztok!

    Nyertem egy 4500$ értékű csomagot még március végén és végre kijutottam volna a WSOP-ra csak pár hétre rá jött a fekete leves.Sikerült kiválasztanom azt az Entraction hálózatot ami lecsődölt (Purple Lounge).A csomag szerencsére hálózat szinten volt meghirdetve így a szállásomat valamint a buy int garantálja a hálózat, de az utazási költséget és költőpénzt jóváírták a póker számlámon és még egyszer nem fizetik ki

    4500$ a csomag értéke ebből 1740$ volt a pénz része.
    Tehát 2760$ értékű csomagom maradt 1500$ BI és a maradék szállás
    Júli 1-től Júli 8.-ig a Palazzo Hotelban Luxury Suit a szoba típusa.

    A szállás 2 személyes.Azt hiszem nincsen benne reggeli, de holnap tisztázom a hálózattal mit tartalmaz a szállás.

    Elég drága a repjegy és erre az 1 versenyre nagy luxus lenne ezt megfinanszíroznom így, ha valakit érdekel akkor eladom neki a csomagot.Megbeszéltem a hálózattal és a hülye helyzet miatt engedélyezték, hogy át tudom adni másnak, de legkésőbb júni 11.-én hétfőig le kell adni az új résztvevő adatait.

    Úgyhogy ha valaki megy és van valami jó ajánlata írjon.


    Végső esetben kimegyek max eladok százalékot, de egyelőre a csomag eladás részemről a legkedvezőbb pénzügyi döntés.
    6
    2012-06-06 18:28
    Megvan az infó benne van a reggeli is a helyszínen 175$-os vouchert kap az illető.
    5
    2012-06-06 18:27
    Köszi! Dobok neki egy privit.
    4
    2012-06-06 18:25
    Köszi szépen a felajánlást!Kicsit várok még, mert jó lenne ha egyben menne el a csomag.Gondolom a srácoknak megvan már a bérelt kecó.
    3
    2012-06-06 14:16
    irj royalize-nak
    2
    2012-06-06 13:13
    Esetleg érdemes lenne a már kint lévő regeknek meghirdetni,csak a beülő eladását.Az is több mint a semmi!
    Ha jó így is,írj PM-et,kiteszem FB-n ,sokan olvashatják.
    ----------

    Better luck! A good luck régóta nem elég...

    1
    2012-06-06 00:44
    Sziasztok!

    Nyertem egy 4500$ értékű csomagot még március végén és végre kijutottam volna a WSOP-ra csak pár hétre rá jött a fekete leves.Sikerült kiválasztanom azt az Entraction hálózatot ami lecsődölt (Purple Lounge).A csomag szerencsére hálózat szinten volt meghirdetve így a szállásomat valamint a buy int garantálja a hálózat, de az utazási költséget és költőpénzt jóváírták a póker számlámon és még egyszer nem fizetik ki

    4500$ a csomag értéke ebből 1740$ volt a pénz része.
    Tehát 2760$ értékű csomagom maradt 1500$ BI és a maradék szállás
    Júli 1-től Júli 8.-ig a Palazzo Hotelban Luxury Suit a szoba típusa.

    A szállás 2 személyes.Reggeli benne van a helyszínen kap az illető egy 175$-os vouchert.

    Elég drága a repjegy és erre az 1 versenyre nagy luxus lenne ezt megfinanszíroznom így, ha valakit érdekel akkor eladom neki a csomagot.Megbeszéltem a hálózattal és a hülye helyzet miatt engedélyezték, hogy át tudom adni másnak, de legkésőbb júni 11.-én hétfőig le kell adni az új résztvevő adatait.

    Úgyhogy ha valaki megy és van valami jó ajánlata írjon.


    Végső esetben kimegyek max eladok százalékot, de egyelőre a csomag eladás részemről a legkedvezőbb pénzügyi döntés.