LeviTheKing1 4. lett a TCOOP 55$ NL hold'em ante up versenyén

• 2012-01-28 08:13:46
  • brian
Cimkék: brian, TCOOP 2012
Pénteken ötödszörre került magyar a Turbo Championship of Online Poker döntőjébe, LeviTheKing1 a negyedik helyig jutott, 10 993 $-t nyert.

3814 nevezett a versenyre a TCOOP 38. versenyére, az 50$+5$ NL hold'em ante-up tornára, a garantált majdnem kétszerese lett a nyereményalap, 190 700 $. 495 helyet díjaztak,az első hely 29 941,34 $-t ért. LeviTheKing1 a hatodik helyen került a döntőbe:
9. falldown666 1 039 384

A vakok az egész versenyhez hasonlóan 5/5 voltak, az ante eddigre felment 90 000-re, vagyis az átlagos 2,1 milliós stackből 23 antét lehetett kifizetni. A leosztások elején 810 000 került be középre, az átlagos stack 40%-a. Az első pár leosztásban Nyefatednek sikerült feljebb küzdenie magát 4 millióra, majd elkezdtek tárgyalni az osztásról. Az első ajánlat így nézett ki:

falldown666 5000 $
6 játékos beleegyezett, de zcedrick 7000 $-t akart, all IQ nem akarta, hogy zcedrick többet kapjon nála, gabrieldin6 pedig egyszerűen nem szólt. Zcedrick meggyőzte a négy legnagyobb potenciális nyertest, hogy mindegyik adjon 250 $-t, all IQ belenyugodott, így alakult ki a harmadik osztás. Ekkor gabrieldin6 bejelentette, hogy nem akar osztást, és 33 perc alkudozás után folytatódott a játék.

Amikor már csak öt játékos maradt, ismét alkudozásra került sor, a sors iróniájaként gabrieldin6-nak ekkor már kevesebb jutott és ennyivel is beérte, 2000 $ maradt a győztesnek:
ImlykwagwanG: 27 496,72 $
Nyefated: 23 938,60 $
german brain: 11 361,51 $
gabrieldin6: 11 265,88 $
LeviTheKing1: 10 993,28 $