Bármi ami nem fér bele a többi kategóriába. (Ide jöhetnek a pókerrel nem összefüggő témák is.)
    Év sportolója 2010 - Extrém sportoló kategória: Tóth Richard
    Mutassuk meg, hogy össze tudunk fogni, és szavazzunk Tóth Ricsire!!!
    http://www.evsportoloja.hu/
    31
    2010-12-08 12:37
    Szavazat leadva.:)
    ----------

     

    30
    2010-12-08 12:22
    Nem hiszem, hogy sok esélye lenne. Főleg mert akár mennyire is elterjed Magyarországon a póker, sokkal többen ismerik és nézik az egyéb sportokat vagy egyszerűen csak annyi, hogy nem olvassák figyelmesen végig a neveket
    29
    2010-12-08 11:40
    Szavazat leadva!
    Bár nagyon béna, hogy minden kategóriára szavazni kell!!
    28
    2010-12-08 10:44
    Tessek belehuzni, Ricsi sajnos hatul van :(

    Mindenki menjen szavazni. (Meg a szomszed is :)
    ----------

     

    27
    2010-11-22 22:18
    Ricsi eléggé lemaradt, úgyhogy ahogy a topicnyitó írta: Mutassuk meg, hogy össze tudunk fogni, és szavazzunk Tóth Ricsire!!!
    http://www.evsportoloja.hu/

    A pókerre meg ugye ráférne egy kis pozitív promo...
    26
    2010-11-20 14:48
    szimpátia szavazás:

    s leginkább foci rajongok szavaztak: év legnépszerűbb sportoloja jelenlegi állás szerint
    Jelölt neve
    Dzsudzsák Balázs --> nemzetközi átlagot megütő focista
    Gera Zoltán ---> nemzetközi szintet elérő focista
    Cseh László --> világ és OB uszó nemzetközi átlagot messze meghaladó szintű uszó!
    Erdei Zsolt -> jó ökölvivő
    Kovács Katalin - No comment kategóriájú sportolónő (szinte hihetetlen milyen szintű vs)
    Talmácsi Gábor - > nemzetközi átlagú msp versenyző
    Görbicz Anita -> > > nemzetközi átlag feletti kat kézilabdázónő
    Szávay Ágnes --> ATP top 30-40 közötti teniszezőnő.


    ------------

    8 versenyzőből 4 nemzetközi szinten kimagasló s a top 3-ba csak 1 fér be.... :D

    vicc az egész.
    ----------------
    csapat kategoria
    Jelölt neve
    FTC ---------> egy hatalmas nulla 15 -20 éve
    SAPA Fehérvár AV 19 ----> hungarian icehokey :D:D
    MKB Veszprém ---> nemzetközi szinten kimagaslóan jegyzett kézilabdacsapat
    Pécs 2010---> épphogy tulélnek
    DVSC-TEVA --> Na nemzetközi szinten még egy közepes csapatot is alig tudnak megverni
    TEVA-Vasas-UNIQUA--> egy jó kis vizicsapat
    Győri AUDI ETO KC -------> az európai top 10-es csapatok közt van.
    Opel Dakar Team ---> loool - olvastátok már?
    25
    2010-11-20 13:25
    Szavaztam.
    Érdekes, h az egyik sportmenedzser osztálytársam volt általános iskolában.
    24
    2010-11-20 12:58
    Éppen a szimpátia miatt gondoltam. Erőss Zsolt ugye az a hegymászó aki elvesztette a lábát, mégis visszament hegyet mászni, és erről még én is tudok akit egyáltalán nem érdekel a hegymászás. Ráadásul olyan hollywoodi sztori, ami szimpátiát vált ki az emberekben.
    23
    2010-11-20 09:37
    Szerinted ez a szavazás pókereseknek, vagy normál(is) embereknek van? Szerintem még Richiről csak-csak hallottak, de Luigiról nem sokan. Hogy egy női kézilabdacsapatot ver a Fradi foci vagy a Volán jégkorongszakosztálya is pont ez bizonyítja. Nem szakmai szavazás, hanem szimpátia, és úgy is kell kezelni az eredményt.
    22
    2010-11-20 08:50
    Bocsika, hogyha nagyon negatív leszek, de ez az oldal annyira Abszurdisztán, hogy a kedvem is elvette a további szavazástól.
    Nyilván a jelöltek olyanok, amilyenek, ezt nyugodtan betudjuk a kétoldalt szereplő logóknak.
    Na de véletlen kattingattam egy kicsit, igy a gyakorlatilag azonos első és második oldal után megtaláltam a negyediket és a harmadikat is....

    Bocsika, azzal hogy megnéztem a weblapot, nem lettem a tulajdonotok?
    ----------

     "50%-om van ellened" - jah, igen. Vagy lemákolsz, vagy nem...

    21
    2010-11-20 07:51
    Mondjuk szerintem elég kínos, hogy ez a 2010-es év sportolója szavazás és Ricsi listáján egyetlen idei éves eredmény sem szerepel.
    Miközben Luigi pl. behúzott idén egy IPT-t meg egy karkötőt. Khmmm.
    Azért szavaztam Ricsire.
    ----------

     

    20
    2010-11-20 06:39
    Ne kapkodd el! Szimpátia szavazás.


    Ahol az FTC labdarúgócsapata megelőzi az évek óta a világ élvonalába tartozó audi ETO-t, vagy a Vasas vízilabda csapatát, ott befuthat simán Tóth Ricsi is.

    Jah meg ugye az osztrák hokiligában kemény emberfeletti teljesítménnyel elért tökutolsó, v. utolsó előtti hely is többet ér a szimpátia szavazóknál mint a rendszeres EHF döntő, de mivel soha nem nyertek legalább lehet rajtuk gúnyolódni is, és rábökni egy vote-ot a fradira, Ki a f#szom az az Anita :)

    Mint ahogy van az év LEGNÉPSZERŰBB sportolója, úgy lehetne az év legnépszerűbb csapata. Na oda beférne a fradi, de az év csapata kategóriában az én értelmezésem alapján a teljesítmény az eredmények számítanak. Nyilván lehet vitatkozni, hogy hány évre visszamenőleg kell nézni az elért eredményeket, mert akkor klubszinten biztosan verné a fradi a mezőnyt, de ha az aktuális formát nézzük, talán a listába sem kellett volna bekerülniük.
    19
    2010-11-20 04:17
    Ebben a kategóriában akár előre odaadhatják a díjat. Biztos vagyok benne Erőss Zsoltot senki nem fogja megelőzni.
    18
    2010-11-20 03:31
    17
    2010-11-10 18:13
    ok
    bocsi
    de ezt nem tudtam

    az egyik jelölt adta a linket iwiwen, hogy szavazzunk rá :)
    ekkor láttam meg Ricsit is, ezért indítottam topikot

    akkor várjuk a végleges oldalt
    16
    2010-11-10 12:29
    Egy javaslat: ne kelljen minden kategoriaban szavazni. Attol, hogy pl. ki tudom valasztani mondjuk a legsarmosabb sportolot, meg korant sem biztos, hogy mondjuk az ev sportmanagere cimre valoban ertelmesen tudok szavazni, es nem csak benyomok egy random jeloltet.
    ----------

     

    15
    2010-11-10 12:18
    A weboldal linkjét kizárólag a jelölteknek küldtük el azzal a szándékkal, hogy tekintsék meg milyen profillal fognak megjelenni, kiemelve azt, hogy az adatok tájékoztató jellegűek és az oldal tesztelés alatt van, még nem aktív!
    Sajnos, a nagy izgalomban valószínű, hogy ezt a részt figyelmen kívül hagyták!
    Ezért elnézést kérünk, az ő nevükben is!
    14
    2010-11-10 12:15
    A LAG játék azért elég extrém. :D
    13
    2010-11-10 12:14
    Azért erre a Ricsi gyerekre én is szavazok ám!! Mert megérdemli!! No de nem mint a legszebb sportolónő!! :)
    12
    2010-11-10 12:01
    Akkor miert nincs ez kiirva sehova ?
    ----------

    This is Kiss my Ass time!