minden, ami nem fér a Póker termek kategóriába
    Tolvaj Bet365
    A topikcím annak kapcsán jött, hogy a szóban forgó terem a szoftvercsere során megfelezte az úgynevezett rounder sitngo versenyeken gyujtögetett tokenek számát.
    4
    2007-12-19 15:42
    Megint küldtem, emailt, légyszi nézd meg, és válaszolj mihamarabb!
    Van fejlemény.
    3
    2007-10-12 12:26
    Küldtem emailt az itteni levelezővel. Ha nem kaptad meg, küldj te nekem az itteni borítékkal.
    2
    2007-10-10 19:26
    Plusz mégvalami.
    Adtak 6 fort knoxra való zsetont ami azt jelenti, hogy ha a 6 ból 5 öt mondjuk megnyerek akor kb 1000$t keresek, de valljuk meg ennek az esélye egyszámjegyű de inkább 0-val kezdődő.

    Viszont a régi teremben az eredeti 700 zsetonommal mehettem volna a döntőre ahol 1280 a nyeremény és csak egy embert kell elverni aminek az esélye olyan 40-50% körül lett volna számomra.

    Szóval csak ha pusztán innen közelítem meg már akkor igen nagy kibaszás volt ez a húzás.

    ui.: bocs az alpári stílusér de most forr bennem a szar
    1
    2007-10-10 19:23
    A topikcím annak kapcsán jött, hogy a szóban forgó terem a szoftvercsere során megfelezte az úgynevezett rounder sitngo versenyeken gyűjtögetett tokenek számát.

    Velem konkrétan az történt, hogy már egy ideje a heads up rounder című versenytípusban gyűjtögettem a zsetonokat egész szép hatékonysággal és volt 700 zsetonom. Majd se szó se beszéd jött a networkcsere amiről egyáltalán nem értesítettek és ahelyett hogy mondjuk a tokenek értékét odaadták volna cashben, megfelezve új tokenként egy általam egyáltalán nem preferált versenytípusra adták.
    Namost jelen helyzetben ez azt jelenti hogy a rounder rendszerben lévő pénzek felét lenyúlták ezek a tetvek PLUSZ olyan játéklehetőséget adtak a játékosoknak amikre ők valószínűleg egyáltalán nem kíváncsiak. Én speciel utálom a 6 fős holdem Sitngot de csak ott lehet elhasználni ezeket a szar tokeneket.
    A bosszantó az, hogy nekik veszteséget nem okozott volna ha kifizetik cashben a tokeneket mégsem tették meg

    Egyelőre

    Most ott tartok hogy írtam egy nagyon kemény hangvételű levelet, de konkrét eszköz amivel fenyegethetném őket egyelőre nincs a kezemben.

    Van valaki akit hasonlóan érint ezt a network váltás a betnél?
    Illetve mit javasoltok?